Jedyny w Polsce serwis o internecie, prywatności i mediach społecznościowych pisany z perspektywy technologicznej, humanistycznej i społecznej

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Bezpiecznego Internetu. Nie zgadzamy się jednak z myśleniem, że ten dzień ma miejsce tylko raz do roku – naszym zdaniem rok powinien liczyć 365 dni bezpiecznego internetu!

Jako, że przychylamy się do dominikańskiej reguły, którą sparafrazować można jako ewangelizować wszędzie i na wszystkie sposoby, zachęcamy do odwiedzenia profilu Gosi Fraser na Instagramie, na którym co tydzień pojawiają się miniwykłady na tematy związane z prywatnością w internecie.

W archiwum zapisanym na profilu można znaleźć już pierwsze trzy odcinki, poświęcone m.in. profilowaniu na potrzeby marketingu i zautomatyzowanych decyzji oraz temu, jakie dane zbierają czujniki (i do czego można je wykorzystać).

Gosia Fraser - InstaPrivacy Instagram

 

// Redakcja Więcej wpisów

Jedyny w Polsce serwis o internecie, prywatności, mediach społecznościowych i innowacjach pisany z perspektywy technologicznej, humanistycznej i społecznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *